برگزاري كارگاه بهداشت دست
كارگاه بهداشت دست جهت پرسنل بيمارستان توسط واحد كنترل عفونت بيمارستان ايران مهر و نماينده شركت به بان شيمي برگزار گرديد
شركت به­ بان شيمي، از سال 1381 در زمينه توليد و سنتز مواد ضدعفوني كننده جديد مشغول به خدمات­رساني مي­باشد. در حال حاضر نيز استفاده از مواد ضد عفوني كننده توليد اين شركت در بيمارستان­هاي استان بسيار متداول است. اين كارگاه با هدف معرفي محصولات اين شركت، و نحوه استفاده از آنها توسط نماينده شركت به بان شيمي،جناب آقاي مهندس رضايي در محل سالن كنفرانس بيمارستان ايران مهر برگزار شد.
كارگاه بهداشت دست بيمارستان ايران مهر بيرجند


 مهندس رضايي ابتدا به معرفي انواع عفونت­هاي بيمارستاني و الزام استفاده از مواد ضدعفوني كننده براي رفع اين عفونت­ها با توجه به حساسيت محيط بيمارستان و حضور بيماران با سطح ايمني پايين پرداخت.

در ادامه، آموزش ضدعفوني كردن و گندزدايي قسمت­هاي مختلف بيمارستان (ابزار بيمارستاني، تخت، تِي و . . . ) به نحو مقتضي به حضار داده شد.

 وي سپس به بحث تخصصي بهداشت دست و اهميت آن در حرفه ­هاي بيمارستاني پرداخت. فلور موقت و دائم پوست دست توضيح داده شد. همچنين، مواردي كه نياز به شستن دست­ها و hand rubمي­باشد نيز به طور مفصل بيان شد.

نماينده شركت به بان شيمي در ادامه دلايل جايگزيني كلرهگزيدين به جاي بتادين را در بيمارستان­ها شرح داد، و با هدف تكميل آموزش، نحوه شست و شوي دست­ها و hand rub به طور عملي براي حاضرين انجام شد. سپس، از حضار داوطلب تست شست و شو و hand rub گرفته شد و از طرف شركت جوايزي به داوطلبان اهدا شد.
كارگاه بهداشت دست ، بيمارستان ايران مهر


در انتها نيز، بروشورهاي آموزشي شركت به بان شيمي به همراه يكي از محصولات اين شركت به عنوان هديه در اختيار حاضرين در جلسه قرار گرفت.

 
روابط عمومي بيمارستان ايرانمهر
منبع:
بيمارستان راديوتراپي و آنكولوژي ايران مهر
تعداد بازدید:
154
تاریخ:
1397/03/05
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني بيرجند مي باشد.
Powered by DorsaPortal