بازدید ریاست و اعضای مرکز مدیریت پیوند و درمان بیماری های وزارت بهداشت
به گزارش روابط عمومی بیمارستان ایران مهردر حاشیه سفر رئیس و اعضای مرکز مدیریت پیوند و درمان بیماری های وزارت بهداشت به بیرجند دکتر مهدی شادنوش رئیس مرکز مدیریت پیوند و درمان بیماری های معاونت درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به همراه دکتر دهقانی فیروزآبادی رئیس دانشگاه، دکتر احمدی معاون درمان، و هادی دهقانی رییس مرکز جامع درمان بیماری های خاص از بیمارستان ایران مهر بازدید کردند.
در این بازدید دکتر شادنوش با حضور در بخش های مختلف بیمارستان، ضمن عیادت از بیماران و عرض خداقوت به پزشکان بیمارستان وسایر کادر درمان از نزدیک در جریان امکانات و تجهیزات و روند ارائه خدمت در واحدهای مختلف بیمارستان ایران مهر قرار گرفت و ضمن گفت و گویی صمیمانه در خصوص مشکلات و کاستی های بیماران و بیمارستان به بحث و تبادل نظر پرداخت.
 
به گزارش روابط عمومی بیمارستان ایران مهردر حاشیه سفر رئیس و اعضای مرکز مدیریت پیوند و درمان بیماری های وزارت بهداشت به بیرجند دکتر مهدی شادنوش رئیس مرکز مدیریت پیوند و درمان بیماری های معاونت درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به همراه دکتر دهقانی فیروزآبادی رئیس دانشگاه، دکتر احمدی معاون درمان، و هادی دهقانی رییس مرکز جامع درمان بیماری های خاص از بیمارستان ایران مهر بازدید کردند. در این بازدید دکتر شادنوش با حضور در بخش های مختلف بیمارستان، ضمن عیادت از بیماران و عرض خداقوت به پزشکان بیمارستان وسایر کادر درمان از نزدیک در جریان امکانات و تجهیزات و روند ارائه خدمت در واحدهای مختلف بیمارستان ایران مهر قرار گرفت و ضمن گفت و گویی صمیمانه در خصوص مشکلات و کاستی های بیماران و بیمارستان به بحث و تبادل نظر پرداخت.
 
سید محمود حسینی سرپرست بیمارستان ایران مهر نیز ضمن معرفی بخش های مختلف بیمارستان، مشکل اصلی بیمارستان را نداشتن دستگاه رادیوتراپی با انرژی بالا عنوان کرد که گاهاً پزشکان بیمارستان را ناچار به ارجاع بیماران به مناطق دور کرده و تبعات فراوانی را به دنبال داشته و دارد. این در حالی است که در صورت نصب دستگاه با انرژی بالا تقریبا کلیه نیازهای پرتودرمانی بیماران در این بیمارستان مرتفع شده و بیماران این استان نیازی به تحمل رنج سفر و مراجعه به مراکز دیگر جهت انجام مراحل درمان خود نخواهند داشت. 
 
بازدید ریاست و اعضای مرکز مدیریت پیوند و درمان بیماری های وزارت بهداشت
 
سرپرست بیمارستان ایران مهر با اظهار اینکه محل نصب دستگاه که نیازمند طراحی حفاظتی مخصوص می باشد کاملا آماده است از رئیس مرکز مدیریت پیوند و درمان بیماری های معاونت درمان وزارت بهداشت درخواست همکاری ویژه در راستای خرید و نصب دستگاه مذکور را عنوان کرد. دکتر شادنوش نیز ضمن اظهار نظر در خصوص کمبودهای بیمارستان اظهار امیدواری کرد که در آیندهای نزدیک شاهد نصب دستگاه رادیوتراپی با انرژی بالا در این بیمارستان باشیم. 
منبع:
بیمارستان رادیوتراپی و آنکولوژی ایران مهر
تعداد بازدید:
458
تاریخ:
1399/04/01
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بیرجند می باشد.      آخرین بروزرسانی:1399/06/24
Powered by DorsaPortal