۱۴۰۱ جمعه ۲۸ مرداد
پست الکترونیک نقشه سایت انگلیسی
راديولوژي بيمارستان ايران مهر بيرجند
تاریخ به روزرسانی: 1397/02/01
انجام تصويربرداريهاي پزشكي، پيش از درمان، در حين انجام و پس از آن امري ضروري در روند درمان بيماران مبتلا به سرطان است. تمام بيماراني كه با تشخيص قطعي سرطان به پزشك متخصص مراجعه كرده و پرتودرماني براي آنها در نظر گرفته ميشود، ابتدا بايد با دستگاه سيتيسيمولاتور از بافت مورد نظر آنها تصويربرداري شده و علامتهايي به صورت موقت روي بدن آنها گذاشته شود. همچنين در طول درمان نيز، با توجه به وضعيت بيمار و مرحله بيماري، با هدف اطمينان از درمان صحيح و شايسته چند مرتبه تصويربرداري با دستگاه راديولوژي از بدن بيمار ضروري است.
 
راديولوژي بيمارستان ايران مهر بيرجند
 
 بخش تصويربرداري بيمارستان ايران مهربيرجند در حال حاضر متشكل از دو قسمت اتاق راديولوژي و اتاق سيتيسيمولاتور ميباشد. دستگاه راديولوژي ديجيتال در حال حاضر پاسخگوي تصويربرداريهاي ساده از بيمار ميباشد، اما براي انجام سيتياسكن از بيماران، به علت نبود دستگاه سيتيسيمولاتور مخصوص، پرسنل بيمارستان ايران مهر بيرجند به ناچار به همراه بيمار كه گاها حال مساعدي نيز ندارد به بيمارستان ديگري جهت انجام سيتي مراجعه ميكنند. از آنجاييكه ساير بيمارستانها نيز بيماران خاص خود را پذيرش كرده و نوبت ميدهند، هماهنگي جهت انجام سيتي امري دشوار بوده، و اختصاصي نبودن دستگاه آن بيمارستان براي انجام سيتي سيمولاتور مخصوص پرتودرماني، عدم وجود ليزر سيتي در هيچكدام از بيمارستانها، جابجايي ابزار بيمارستاني از بيمارستان ايرانمهر به ساير مراكز، سردرگمي بيماران، و اتلاف وقت بيمار و پرسنل مشكلات عديدهاي را ايجاد كرده است.
اميد است كه با توجه مسئولين و خيرين و نيكانديشان، با تامين نيازهاي اساسي اين بيمارستان، بتوانيم در جهت درمان بيماران و اعتلاي فرهنگ سلامت موثرتر گام برداريم.
تعداد بازدید: 2042
امتیازدهی
میانگین امتیازها:2 تعداد کل امتیازها:1

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
  • خراسان جنوبي- بيرجند - خيابان غفاري- روبه روي غفاري 30- بيمارستان ايران مهر
  • تلفن: 31626868-31626800    دورنگار:  31636800            كدپستي: 9717853577       
    ورود اعضاء
    خروج
    Powered by DorsaPortal