مراسم تکریم و معارفه سرپرست بیمارستان ایرانمهر برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه؛ صبح امروز یکشنبه 1400/10/05 مراسم تکریم و معارفه سرپرست بیمارستان ایرانمهر برگزار شد.

دکتر سید محمد موسوی میرزایی سرپرست دانشگاه در این مراسم گفت: وقتی نامی از بیماری برده می شود، ناخودآگاه یاد بیماری های سخت و سرطان ها می افتیم که زندگی انسان را به شدت تحت تاثیر خود قرار می دهد. با توجه به اینکه جامعه هدف بیمارستان ایرانمهر افرادی هستند که نیازمند کمک در زمینه های شیمی درمانی، رادیوتراپی در سنین مختلف است، نوع خدماتی که ارائه می کند مانند نگینی در استان می درخشد.

 

سرپرست دانشگاه در ادامه افزود: مهندس حسینی سالیان سال زحمات و هماهنگی های زیادی را انجام داد تا این بیمارستان احداث و خدماتی را که در شان مردم است، ارائه نماید. ما قدردان زحمات کسانی هستیم که از جان و دل زحمت می کشند تا مجموعه را که در اختیار دارند را به نحو احسن ارتقا دهند. 

وی بیان داشت: مهندس حسینی که افتخار شاگردی ایشان را دارم، تمام دغدغه شان این مجموعه بود که خیر دنیا و آخرت و دعای خیر بیماران بدرقه راه ایشان خواهد بود.

 

دکتر موسوی خاطر نشان کرد: همیشه تغییرات مدیریتی انگیزه های جدید می آورد و با آمدن مدیر جدید چند قدم به سمت جلو حرکت می کنیم. بنده افتخار شاگردی استاد دکتر مشرقی مقدم که به علم و اخلاق معروف اند را دارم و امیدوارم این مجموعه ی گرانبهایی که با زحمات مهندس حسینی به ایشان سپرده شده، همچنان به جلو حرکت نماید. بیمارستان ایرانمهر به لحاظ نوع بیمارانی که تحت پوشش دارد،  نیاز به همدلی و انگیزه بیشتر دارد که به لطف خدا و با کمک دکتر مشرقی مقدم، با ویژگی های اخلاقی ایشان این مهم اتفاق خواهد افتاد.

در ادامه مهندس حسینی رئیس سابق بیمارستان ایرانمهر ضمن تشکر از پرسنل بیمارستان بیان داشت: به دکتر مشرقی مقدم که این مسئولیت را قبول کردند تبریک می گویم و خوشحالم که بعد از من ایشان مسئولیت این بیمارستان را برعهده گرفتند. بیمارستان ایرانمهر نماد کار مشارکت و خیر است که مثل فرزند من است و بسیار خوشحالم که دکتر مشرقی مقدم ریاست این بیمارستان را برعهده گرفتند تا خدمات ارزنده ای به مردم بیرجند ارائه نمایند که امیدوارم موفق باشند.

 

در پایان دکتر مشرقی مقدم سرپرست بیمارستان ایرانمهر گفت: خوشبختانه در بیمارستان ایرانمهر توانمندی هایی را شاهدیم که از همه مهمتر توانمندی های پرسنلی است که در راس این هرم پزشکان عزیز ما دکتر سبزاری، دکتر محمدی فرد و دکتر بخشعلی به همراه پرسنل عزیز خدمت می کنند. ان شاءلله در آینده راه برای پیشرفت با پوشش توانمندی که دکتر موسوی ارائه می کنند باز خواهد بود.

 

 
 
 
 
منبع:
بیمارستان رادیوتراپی و آنکولوژی ایران مهر
تعداد بازدید:
57
تاریخ:
1400/10/05
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني بيرجند مي باشد.
Powered by DorsaPortal